سایت قالیشویی، موکتشویی، مبلشویی و خدمات نظافت منزل

۱۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

پاک کردن لکه قهوه - قالیشویی در تهران

 • قهوه می تواند به راحتی فرش شما را رنگی کند. خیلی اوقات ممکن است لکه قهوه با لکه دیگری اشتباه گرفته شود. گاهی مردم لکه قهوه را با ادرار حیوان خانگی خود اشتباه میگیرند. برای حذف لکه های فرش قهوه این پیشنهادات ساده را دنبال کنید:

 • پیشنهاد مطالعه: پاک کردن لکه قهوه
 • با استفاده از یک حوله سفید خشک، نقطه را خشک کنید. اگر میزان قابل توجهی از ریخته شدن وجود داشته باشد، مطمئن شوید که لکه های بافتنی را تغییر ندهید، با تغییر دادن پارچه ها، با نوشیدنی های اشباع شده، رنگ آمیزی نکنید.


  • ابتدا با استفاده از روش spritzer، مخلوط سرکه، آب و یک پاک کننده ملایم، غیر سفید کننده سعی کنید، شستشو دهید و تکرار کنید.
  • چندین محصول وجود دارد که در فروشگاه های مانند Wal-Mart، Target، Walgreen و دیگر زنجیرهای که فروشندگان خاصی را برای این نوع نقاشی فرش عرضه می کنند، فروخته می شود. همیشه یک آزمایش پچ برای اطمینان از هیچ آسیبی از مواد شیمیایی انجام دهید. استفاده کنید به عنوان کارگردان و مراقب باشید برخی از مواد شیمیایی برای پوست مضر است بنابراین دستکش را به عنوان احتیاط هنگام استفاده از این محصولات از بین بردن لکه ها بپوشانید.
  • انواع خاصی از فرش هایی نظیر پلی پروپیلن وجود دارد که به صورت صحیح به درمان فرش با آب و سفید کننده پاسخ خواهند داد. شما می توانید مخلوطی از 1/4 فنجان سفید کننده را به یک فنجان و یک چهارم آب در یک بطری اسپری آماده کنید. مخلوط را خیس کن، با آب گرم بشویید، آن را بشویید و تا زمانی که رنگ فرش ناپدید شود، تکرار کنید.


۳۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۰۹:۳۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

تمیز کردن لکه جوهر

جوهر هر جا نگاه می کنید از لیست های مواد غذایی، به برچسب ها، به فتوکپی ها، ما هر روز از جوهر برای برقراری ارتباط و انجام کارها استفاده می کنیم. شگفت انگیز جوهر گاهی اوقات دنباله با رنگ جواهرات گاه به گاه در خانه شما و یا در لباس خود را ترک می کند.


پیشنهاد مطالعه: پاک کردن لکه جوهر

این که آیا شما علامت قلم را روی نیمکت یا علامت قلم روی فرش داشته اید، لکه های جوهر لازم نیست دائمی باشند. با استفاده از روش تمیز کردن مناسب، لکه های جوهر می توانند از اکثر سطوح خانگی حذف شوند.

راهنمای گام به گام برای حذف ریز نقره ای ارائه می دهد که می توانید در خانه خود امتحان کنید.

به یاد داشته باشید همیشه یک تست حذف نقطه در بخشی از فرش و یا اثاثه یا لوازم داخلی است که معمولا قابل مشاهده نیست.

چرا جوهر رنگ می کند؟

جوهر از خواص شیمیایی خاصی ساخته شده است که باعث می شود از محصولات دیگر خانگی سخت تر شود. 

جوهر می آید یا یک مایع یا یک فرم خمیر است و شامل مواد زیر است:

 • رنگدانه ها
 • رنگ ها
 • حلالها
 • روان کننده ها

جوهر حاوی مواد شیمیایی حتی بیشتر از موارد ذکر شده در بالا است، بسته به اینکه آیا این یک جوهر مبتنی بر روغن یا آب است.

انواع جوهر

چهار نوع مختلف جوهر وجود دارد که می تواند سطوح خانه شما را رنگ کند:

 • پودر
 • چسباندن
 • آبی
 • مایع

جوهر امروزه نیز به دو دسته تقسیم می شود: نوشتن جوهر و جوهر چاپ. در حالی که جوهر سیاه و سفید ساخته شده است با استفاده از کربن سیاه، جوهر رنگی از روغن سویا، روغن لینانس ساخته شده است، و با رنگدانه های ارگانیک است که اغلب رنگ آمیزی ترکیب شده است. 

به عنوان مثال، وقتی که به انواع رنگی می آید، باقی مانده از مواد غذایی، آب میوه ها و چمن ها، لکه های ارگانیک در نظر گرفته می شود که باعث می شود آنها از شر آن خلاص شوند. از سوی دیگر، رنگ از رنگ، رنگ و جوهر، لکه های غیر آلی در نظر گرفته می شود و برای حذف سخت تر می شود. 

اما این بدان معنا نیست که از آنها خلاص شوید! اگر به سرعت عمل کنید

صرف نظر از این که آیا رنگ خود را از جوهر بر روی پارچه، چرم، اثاثه یا لوازم جانبی، یا فرش، سریعتر عمل می کنید، بهتر است. لکه های مرطوب جوهر به راحتی حذف می شوند، بنابراین مهم است که به سرعت انجام شود، قبل از اینکه خشک شود.

انواع نوشابه های رنگی

چندین نوع از جوهر وجود دارد که انواع مختلفی از رنگ های جوهر ایجاد می کنند:

 • جوهر مبتنی بر آب
 • جوهر دائمی
 • توپ جوهر 

هر نوع رنگ از جوهر نیاز به یک رویکرد متفاوت برای حذف آن دارد، بنابراین قبل از اینکه هر چیزی را امتحان کنید، مطمئن شوید سطحی را که با آن کار می کنید را در نظر بگیرید.

حذف آبجکتیوهای رنگی

لکه های رنگی آب مبتنی بر ساده ترین روش برای حذف هستند. هر دو نشانگر قابل شستشو و چاپ تی شرت حاوی جوهر بر پایه آب است. انواع جوهر مبتنی بر آب در واقع سازگار با محیط زیست هستند. بسته به سطح، راه های مختلفی برای مقابله با حذف لکه های جوهر وجود دارد.

برای مثال، اگر شما در حال تلاش برای برداشتن نقاشی جوهر روی آب هستید، حوله یا حوله کاغذی زیر لکه را قرار دهید. با استفاده از یک توپ پنبه، مقدار کمی الکل را بشویید و بطور محکم فشار دهید تا لکه جذب شود.

پاک کردن دائمی جوهر دائمی

لکه های رنگی دائمی برای مقابله با آن بسیار آسان نیست، اما گام هایی برای کاهش تاثیرات وجود دارد. توجه داشته باشید که برخی از لکه های رنگی دائمی ممکن است برخی از باقی مانده را پشت سر بگذارند اما با توجه به سرعت عمل شما، نتایج شما متفاوت خواهد بود.

اول، اگر شما با یک پارچه کار می کنید، می توانید سعی کنید از الکل بر روی لکه های جوهر با سابین پنبه استفاده کنید. پس از محکم فشار، اطمینان حاصل کنید که لباس را برای الکل بشویید. اگر این تکنیک حذف جوهر کار نمی کند، سعی کنید همان روند را با استفاده از پاک کننده ناخن لهستانی یا استون تکرار کنید.

درجه موفقیت شما بستگی به میزان رنگ و مدت زمان آن دارد. مهم است که یکی از این تکنیک ها را امتحان کنید، به محض اینکه رنگ جوهر را کشف می کنید سریعتر و بهتر!

از بین بردن پودر قلم توپ

لکه های قلم قلم به عنوان لکه های جوهر دائمی حذف نمی شوند. جوهر در یک توپ قلم از رنگدانه ها و رنگ هایی که رنگ را فراهم می کنند ساخته شده است. جوهر توپ با ضخامت کم، خشک شدن آهسته و بدون ذرات است. 

هنگامی که به حذف لکه های جوهر توپ ضربه می خورد، سعی کنید از الکل بر روی یک توپ پنبه ای استفاده کنید، همانطور که در بالا ذکر شد. در صورتی که این لکه را برطرف نکنید، کرم اصلاح یک گزینه دیگر است که می توانید بسته به سطح تمیزش کنید. 

گام به گام حذف پاک کردن جوهر

برای یک راهنمای گام به گام برای از بین بردن انواع دیگر لکه های رنگی، این صفحه حذف رنگ COIT را بیابید:

۲۵ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۶:۱۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

قالیشویی در منظریه

شرکت قالیشویی کسری در منظریه ارائه دهنده خدمات گسترده شستشو در منظریه می‌باشد.

در صورتیکه در منظریه به دنبال قالیشویی هستید حتما با قالیشویی کسری تماس بگیرید.

 زیرا این قالیشویی در کیفبت خدمات حرف اول را می‌زند.

من خودم زمانی که در منظریه زندگی می‌کردم از خدمات قالیشویی کسری بسیار بهره می‌جستم.

استفاده از خدمات قالیشویی در منظریه یک انتخاب هوشمندانه است.


۲۳ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۷:۱۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

تمیز کردن مبلمان چرمی

تمیز کردن مبلمان چرم نیاز به روش های خاصی دارد. چندین محصول تجاری و خانگی وجود دارد که می تواند برای تمیز کردن مبل چرمی شما استفاده شود. با نگهداری منظم و محصولات مناسب، شما می توانید یک مبمان چرمی را به راحتی و بدون دردسر تمیز کنید.

بهترین روش برای تمیز کردن مبلمان چرمی

بهترین روش برای تمیز کردن مبلمان چرم این است که آن را به آرامی انجام دهید. روش شستشوی تمیزتر شما بهتر است. چرم ماده بسیار آمرزنده است و فقط مقدار کمی مراقبت منظم طول می کشد.

سایه اتفاق می افتد، و بنابراین گرد و غبار و خاک می کند. با این حال، با استفاده از پاک کننده های خشن بر روی چرم می توانید لکه های سفت و سخت را که سخت می شود حذف کنید. این امر مخصوصا برای چرم آنیلین است که می تواند به آسانی رنگ آمیزی شود زیرا لایه محافظی در بالای آن وجود ندارد.

چگونه چرم را پاک کنیم؟

بلافاصله هر لکه را پاک کنید تا بتوانید تنظیم کنید. لکه های قدیمی تر که زمان خشک شدن و تنظیم شدن را داشتند، ممکن است سخت تر از حذف باشند، و این روش های تمیز کننده و تمیز ممکن است به خوبی کار نکند.

بهترین کار این است که مبلمان چرم خود را به طور مرتب برای تمیز نگهداشتن خاک بکارید. دستورالعمل سازنده ی مبلمان خود را ذخیره کنید و آنها را برای مراقبت و تمیز کردن مبلمان چرم خود دنبال کنید. این دستورالعمل ها به نوع خاصی از چرم که در مبلمان شما مورد استفاده قرار می گیرند هدف قرار می گیرند.

شما می‌توانید با تماس با یک قالیشویی معتبر برای شستشوی مبلمان چرمی خود اقدام کنید.

اگر دستورالعمل ها از دست داده اند، فقط برای آنها ارسال کنید. از خرده فروش مبلمان خود بپرسید یا با سازنده تماس بگیرید. این بسیار مفید است که آنها را در زمانی که لکه های سخت در اثاثه یا لوازم داخلی شما وجود دارد.

۲۳ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۶:۱۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

قالیشویی در کامرانیه

برای شستشوی فرش خود در کامرانیه می‌توانید از خدمات قالیشویی کسری در کامرانیه بهره ببرید. قالیشویی کسری یکی از بهترین قالیشویی‌ها در کامرانیه است و این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید برای شستشوی فرش خود از آن‌ها کمک بگیرید. قالیشویی کامرانیه با داشتن نیروی متحد و توانا و ارائه خدمات نوین توانسته است تا اکنون با موفقیت خدمات خود را به دست همشهریان تهرانی برساند

در صورتی که در کامرانیه به دنبال قالیشویی می‌گردید می‌توانید از خدمات قالیشویی کسری در کامرانیه استفاده کنید. برای دریافت خدمات قالیشویی در کامرانیه با قالیشویی کسری تماس بگیرید.

۲۳ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۴:۳۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

تمیز کردن لاک ناخن از روی فرش یا موکت

لاک ناخن یک ماده بسیار ناخوشایندی است که پس از رنگ کردن لباس یا سطح در خانه شما رنگ زده شود. اما اگر چند مورد از وسایل خانگی معمولی را در دست داشته باشید (مانند یک نقطه ی مرطوب یا خشک) و می دانید که چه کار می کنید، معمولا می توانید راهی برای کار آنها پیدا کنید.

رنگ از ناخن لهستانی نیاز به رویکرد دستی است. برای هر سطحی که باید تمیز کنید، در اینجا برخی از روش های حذف ضایعات اثبات شده برای خلاص شدن از شر ناخن لهستانی به خوبی وجود دارد:


این مراحل را برای تمیز کردن لاک ناخن لهستانی از الیاف غیر قابل شستشو انجام دهید:

بلافاصله (روش استفاده از وسیله نقلیه برای تمیز کردن لکه های جامد یا لکه های اضافی) هر گونه بیش از حد با یک چاقو یا منفجر یاغی خرد می شود.
یک لکه خشک را روی لکه قرار دهید و با یک لایه جاذب با ریزش خشک مخلوط کنید.
اجازه بدهید آن را تا زمانی که هر رنگ است برداشته ایستاده است. پد را نگه دارید و مرطوب کنید.
Flush (روش استفاده از لکه بردار برای از بین بردن مواد رنگ آمیزی و باقی مانده از پاک کننده های لکه) با یک حلال خشک نظیر مایع پاک کردن آفتا.
بگذار خشک شود.

قالیشویی چهلستون در راستای تمیز کردن انواع فرش و موکت در خدمت همشهریان تهرانی است.

۲۳ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۴:۱۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

قالیشویی در تهرانپارس

قالیشویی در تهراپارس توسط شعب مختلف قالیشویی‌های تهران ارائه می‌گردد به همین جهت. همواره برای دریافت خدمات قالیشویی در تهرانپارس می‌توانید از این شرکت‌ها کمک بگیرید. اما کدام یک از این قالیشویی‌ها برترین قالیشویی‌های منطقه هستند؟ ما در اینجا لیست بهترین قالیشویی‌های تهرانپارس را فراهم کرده‌ایم:


قالیشویی در تهرانپارس:

تهران‌پارس در شرق تهران قرار دارد و یکی از مناطق اعیان نشین تهران به حساب می‌آید. این محله در محدوده منطقه 4 و منطقه 8 است. این محله به دلیل قرارگیری در نزدیکی مناطقی مثل پارک جنگلی دارای آب و هوای خوبی است.

 با محلات اطراف، تهرانپارس از شمال با محلات کوهسار و مجید آباد، از غرب با محلات اوقاف و نارمک و دردشت و علم و صنعت، از جنوب با محله آشتیانی و از شرق با محلات گلشن و جوادیه در ارتباط است. البته به صورت عرفی و نزد عموم، محلات کوهسار و مجید آباد بخشی از تهران‌پارس شناخته می‌شوند.

قالیشویی در تهرانپارس توسط قالیشویی سلطانی ارائه می‌گردد. کافی است که با این قالیشویی تماس گرفته و مشکل خود از شسشتوی فرش تا شستشوی مبلمان را مطرح کنید. کارکنان این قالیشویی در زمان مقتضی خدمت شما حاضر خواهند شد.

یکی دیگر از قالیشویی‌هایی که خدمات قالیشویی در تهرانپارس ارائه می‌دهد، قالیشویی رز است. با تماس با این قالیشویی می‌توانید از خدمات متنوع آن‌ها بهره‌مند شوید. برای اینکار کافی با امور مشتریکن این قالیشویی تماس حاصل کرده و در رابطه خدمات مورد نیاز خود از آن‌ها کمک بخواهید.۲۳ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۰:۴۵ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

قالیشویی اینترنتی

برای بیش از 70 سال، قالیشویی کسری حرفه ای تمیز کردن فرش بوده است که اعتماد به نفس بیشتری برای ارائه بهترین سرویس تمیز کردن فرش ارائه داده است.

تمیز کردن فرش  قالیشویی کسری گواهی آسم و آلرژی را دوست دارد زیرا ما به طور متوسط ​​94٪ از آلرژن های خانگی مشترک را حذف می کنیم. حتی راه حل تمیز کردن فرش ما یک محصول ایمن انتخاب EPA است که به معنی آن برای شما، حیوانات خانگی و محیط شما امن است. به عبارت دیگر تمیز کردن فرش از  قالیشویی کسری خانه خود را پاکیزه تر و سالم تر می کند. برای دریافت خدمات قالیشویی اینترنتی از ما کمک بگیرید.

خدمات تمیز کردن فرش ما با استفاده از یک روش تمیز کردن استخراج اختصاصی آب است. این اغلب به عنوان "تمیز کردن فرش بخار" نامیده می شود، اگرچه ما اصلا از بخار برای تمیز کردن استفاده نمی کنیم. این روش تمیز کردن ما را قادر می سازد تا خاک، نقاط را از بین ببریموبوی، بدون ترک هر گونه باقی مانده. بنابراین دفعه بعد که شما نیاز به تمیز کردن فرش های حرفه ای دارید، با Stanley قالیشویی کسری ، تمیزکننده فرش در نزدیکی خود تماس بگیرید.

۲۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۹:۴۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

انتخاب بهترین قالیشویی

بهترین قالیشویی

 آیا برای مقابله با گلهایی که بچه های خود را در بیرون خانه لمس می کنند،راه حلی وجود دارد؟

آیا برای قالیشویی در تهران یک شرکت حرفه‌ای وجود دارد؟ ارائه خدمات قالیشویی به چه صورت انجا می‌شود؟

 در زمینه تمیز کننده فرش خانه نوع بسیار زیادی از انواع مختلف وجود ندارد. اکثر مدل ها توسط مارک های مشابه تولید می شوند و هر نام تجاری چندین پاک کننده مشابه را تولید می کند. بنابراین برای پیدا کردن بهترین، ما با سه کارشناس تمیز کردن صحبت کردیم، به طور ناگهانی برخی از فرش های سفید پوستان را ویران کردیم و با 10 تمیزکننده فرش شروع کردیم. بهترین انتخابهای ما برای بهترین پاک کننده خانگی فرش، لکه های سخت را از بین برد، در حالی که آسان به کار و بدون هیچ زحمتی برای نگهداری.

چگونه ما بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم

نحوه تمیز کردن

راحتی کار

تعمیر و نگهداری ماشین

۲۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۴:۴۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده

قالیشویی های تهران

قالیشویی در نارمک

قالیشویی در پاسداران

۲۰ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۶:۳۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی آغنده
4kia